O Firmie
O Firmie

     Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "A.S.G." Sławomir Goliszewski istnieje na rynku polskim od 1988 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją materiałów budowlanych, co było następstwem ukończenia przez właściciela kierunku studiów wyższych. W 1993 roku firma ASG przebranżowiła się na zaopatrzenie przemysłu mięsnego oraz produkcję osłonek naturalnych. W 2004 roku firma przeszła gruntowną modernizację zakładu, jednocześnie spełniając wszelkie wymagania unijne. Dzięki wysokiej jakości pozyskiwanych przez siebie surowców bezpośrednio na ubojniach, pozwoliło marce ASG na szybkie uznanie na rynku światowym. Dowiodły tego badania przeprowadzone przez Gazele Biznesu, gdzie w 2010 roku firma Pana Sławomira Goliszewskiego zajęła 278 miejsce w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i śrernich przedsiębiorstw w Polsce. Wysokie zainteresowanie rynku oferowanymi przez ASG produktami i niewystarczające możliwości produkcyjne, zadecydowały o kolejnej rozbudowie firmy.

     Dzięki zakończonej inwestycji w lutym 2012 roku firma dysponuje ponad 800 m2 hali produkcyjnej oraz przeszło 1200 m2  powierzchni magazynowych. Wdrożenie nowoczesnych technologii w procesie produkcji, jak i wykwalifikowana, młoda kdra zarządzająca pozwala na bezustanny rozwój firmy.

     Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "A.S.G." Sławomir Goliszewski należy do Polskiego Związku Producentów i Dystrybutorów Jelit oraz Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej.